| BlackFuneral a întrebat:

Cum pot sa trimit o melodie prin bluetooth de pe laptop pe telefon?

Răspuns Câştigător
| xToTheZx a răspuns:

Salut,daca ai Bluetooth incorporat sau daca ai stick adaptor (stick) bluetooth atunci poti, sa iti spun cum.
Normal daca ai bluetooth incorporat sau ai stick-ul bluetooth bagat in laptop atunci dai click stanga si iti apare "send to" si dai pe "bluetooth device" dar inainte sa faci astea iti activezi bluetooth-ul pe telefon. Banuiesc ca si tu stiai asta. Sper ca te-am ajutat. Bafta!

| BlackFuneral explică (pentru xToTheZx):

Am facut asta, dar nu se trimite.straight face
Mersii, pentru raspuns.

| xToTheZx a răspuns (pentru BlackFuneral):

N-ai pentru ce, explica-mi ce iti apare ce bluetooth ai, incorporat sau stick ca sa te pot ajuta.

| BlackFuneral explică (pentru xToTheZx):

Pai am incorporat.
Si dupa ce l-am aprins, intru pe fisier, fac ce ai zis tu si dupa trebuie sa astept dupa vreo 5 minute imi zice ca nu ma pot conecta la telefon.Am mai incercat fara rost.

| xToTheZx a răspuns (pentru BlackFuneral):

Incearca sa pui telefonul mai aproape, sa fie foarte aproape de laptop, iar dupa aceea faci ce ti-am spus mai sus.

| BlackFuneral explică (pentru xToTheZx):

Uite ce imi apare:
http://i.imgur.com/XCPLm.png

| xToTheZx a răspuns (pentru BlackFuneral):

Daca iti merge bluetooth-ul la telefon atunci problema e la laptop. Ai instalat driverul de la bluetooth? si daca da atunci nu iti mai functioneaza bluetooth-ul din laptop. Va trebuii sa iti cumperi un stick. Nu e scump, gasesti si la 20 Lei.

| BlackFuneral explică (pentru xToTheZx):

Nu dau eu bani pe prostii.oh go on facem poze la copiilaughing).
Nu o sa imi iau, oricum ar trebui sa il duc la reparat, mai are cateva probleme.

| xToTheZx a răspuns (pentru BlackFuneral):

Daca zici ca mai are probleme atunci cu un drum sa iti faca si bluetooth-ul pentru ca la laptop e problema. Sper ca te-am ajutat cu ceva, imi pare rau ca nu s-a rezolvat problema.

| BlackFuneral explică (pentru xToTheZx):

No,nu e nicio problema.oh go on chiar daca nu m-ai ajutat si e unul dintre momentele cand dau funda pe gratis laughing.
Ai funda, men!happy

| xToTheZx a răspuns (pentru BlackFuneral):

Multumesc! Toate cele bune!

11 răspunsuri:
| Ionut01x a răspuns:

Ai nevoie de un stick bluetooth pentru asa ceva. restul este usor