| BogdanFRD a întrebat:

Cum pot sa vorbesc pe microfonul de la casti? Cum setez?

5 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Se activeaza automat in momentul in care efectuezi un apel skype, etc. In jocuri la fel.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Jipa95):

Mie nu mie "Porneste" sigur nici la jocuri nici pe skype daca nu ii dau ei "eneble". nu e la toti la fel

| RaduTN a răspuns:

Intră la sound, la 'recording' dai disable la tot înafară de microfonul căştilor.
Vezi că unele caşti au buton ON/OFF pe fir, daca ai şi tu vezi să fie pe ON.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In caz de e dezactivat, si ai win 7, da click 2 pe iconita de la volum, in dreapta de langa data/ora, dupa da click pe dispositiv de inregistrate si trebuie sa iti apara un chenar care iti zice" microfon. da click 2 pe el si dai eneble. ok jos, si gata. sper ca se intelege.

| BogdanFRD explică:

Am xp