| GeorgeGabriel a întrebat:

Cum pot sterge prietenii de pe facebook?

4 răspunsuri:
| Lasatunumele a răspuns:

In partea stanga jos, sub prietenii lui dai unfriendbig grin

| FRE3wILL a răspuns:

SAlut,dai pe profilul celui ce nu mai vrei sa-ti fie prieten, si dai in jos...ins tanga pana apare UNFRIEND(respectiv suggest sau block), dai click si gatawinking

| MaddieGirl10 a răspuns:

Pai te duci pe prietenul anume pe care vrei sa-l stergi. si in partea din stanga. de sub prietenii prietenului tau. sunt 3 optiuni.winking dintre care si "Scoate din lista de prieteni" big grin bafta happy

| LonelyGirl007 a răspuns:

Intri pe profilu lui si sub prietenii lui este : scoate din lista de prieteni...sau daca vrei sa stergi mai multi la editarea profilului ( tau ) poti happy