| RoxanaRox a întrebat:

Cum pot trimite o poza dupa telefon in laptop avand in vedere ca si telefonul si laptop-ul are BLUETOOTH? Am incercat si nu a mers ce trebuie facut? Funda daca merge raspunsul vostruwinking
P. S.-Trebuie instalat un program?

6 răspunsuri:
| TZi a răspuns:

Buna,
Poti trimite de pe telefon pe laptop poze, muzica si ce mai vrei insa trebuie sa instalezi un program pe laptop.
Programul il gasesti la firma care a produs telefonul.
Daca imi zici ce telefon ai iti pot trimite eu link direct catre program sau pot sa iti zic pasii ce trebuie sa ii faci.
Bafta.

| RoxanaRox explică (pentru TZi):

Am telefon LG KP501...Trimite-mi link-ul catre program te rog.Primesti FUNDA!

| RoxanaRox explică (pentru TZi):

Am telefon LG KP501.Trimite-mi link-ul cu programul si zi-mi (daca vrei) pasii care trebuie facuti...Primesti funda daca merge!winking

| TZi a răspuns (pentru RoxanaRox):

Buna,
Din pacate pentru telefonul tau nu merge cu programul celor de la LG.
Ei ofera o varinata de transfer a pozelor, muzicii etc insa numai prin folosirea unui cablu de date. Uite ca sa vezi si tu:
http://www.lg.com/ro/support/mc-support/mobile-phone-support.jsp
si acolo scrii KP501 si dai enter si vezi ca scrie ca ai nevoie de cablu USB.
Caut sa vad daca exista un program, dar nu de la LG, care sa te ajute.
Pana maine la pranz iti dau un raspuns.

| Ioanaa28 a răspuns:

Nu poti trimite imagini, fotografii sau altele din telefon pe laptop sau PC! happy

| RoxanaRox explică (pentru Ioanaa28):

De ce nu pot trimite dupa telefon in laptop? De ce nu pot?