| catalynkid a întrebat:

Cum sa deschid un fisier cu WinRAR? Dau pe Open with si nu imi apare WinRAR...ce sa fac?

3 răspunsuri:
| vladutt a răspuns:

Salut.Dai pe fisier click dreapta, Properties, si unde scrie Opens with dai change si alege Winrar.Noroc!

| catalynkid explică (pentru vladutt):

Nici cum ai zis tu nu imi apare...m-am gandit sa dau browse si sa caut WinRAR dar nu stiu ce fisier sa aleg.

| vladutt a răspuns (pentru catalynkid):

Da.Fa asa.Dai in bara de meniu adica la start,dai la search,dai la all files and folders, scrii acolo winrar, si vezi acolo unde este. Apoi dai la properties, change, browse si cauti unde ti-a dat la search. Daca nici asa nu merge inseamna ca nu il ai instalat se trebuie sa il instalezi.Noroc.