| costinvlad49 a întrebat:

Cum sa fac sa prind semnal mai bun si sa am viteza de net 4g si 4g+ mai mari? Sunt la vreo 100-300m de antena. Ceva de genul.

Răspuns Câştigător
| dani420 a răspuns:

Daca este ceva de genu ar merge. Fiindcă o sa amplifice raza de suprafață a zonei in care ii antena. Deci o sa fie ok asa. Funda? smug

2 răspunsuri:
| dani420 a răspuns:

Am aceeași problemă...am abonament de la digi. Ii foarte bun sincer. Adică minute nelimitate in toate rețelele, net nelimitat. Da fix pla semnal. Cum ma îndepărtez puțin de oraș, ii gata. Nu cred ca ai ce sa faci in cazul ăsta:/

| costinvlad49 explică (pentru dani420):

Dar cu un amplificator semnal? Sunt in Italia si e Vodafone.

| dani420 a răspuns (pentru costinvlad49):

Daca este ceva de genu ar merge. Fiindcă o sa amplifice raza de suprafață a zonei in care ii antena. Deci o sa fie ok asa. Funda? smug