| vreaurasp a întrebat:

Cum scap de aceasta eroare... TIHIS APP CAN'T RUN ON YOUR PC. TO FIND A VERSION FOR YOUR PC, CHECK WITH THE SOFTWARE PUBLISHER... cand instalez windows-ul apare aceasta eroare, vreau sa mentionez ca aceasta eroare imi apare de cand am schimba hardu si nu reusesc sa instalez windows-ul. daca pc.ul il inchid si am pus SD, DVD sau stick cand il deschid trebuia sa se instaleze dar nu apare nimica de parca nu as fi introdus nimica. va rog sa ma ajutati dau funda care ma ajuta si ma scapa de aceasta eroare. mersi

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

"press any key"...deci? Any!

10 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Hardul ti-l vede? Te-ai uitat in BIOS?

| vreaurasp explică (pentru K0sti):

Da il vede.

| K0sti a răspuns (pentru vreaurasp):

Ok, de vazut il vede, da si functioneaza? Ai facut un test? Sunt destule utilitare de DOS!

| vreaurasp explică (pentru K0sti):

Am intrat din nou in bios, am facut tot ce trebuie ca sa pot ins win pe usb, am pus in boot usb primul dupa am dat F10 adica save si exit pana aici totul bine se deschide si la un moment dat apare asta ..press and key to boot from usb. OMG oare sa plec la cineva care se pricepe in acest domeniu sau ii pot da de capt eu cu ajutorul vostru bine inteleswinking

| K0sti a răspuns (pentru vreaurasp):

Pai si daca spune de ce nu "press"? Vrei sa te roage de 2 ori?

| vreaurasp explică (pentru K0sti):

Si pe ce apasa? Suna cam prost ( nivelul meu in teh pentru pc-uri e cam scazut, tot ce stiu am invatat de unu singur nimeni nu a vrut sa ma ajute sad ) daca imi spui pe ce apasa si mere raman recunoscator si dau funda cam asa mere pe aici rasp bun primeste fundawinking

| vreaurasp explică (pentru K0sti):

Si pe ce apasa? Suna cam prost ( nivelul meu in tehnologie pentru pc-uri e cam scazut, tot ce stiu am invatat de unu singur nimeni nu a vrut sa ma ajute sad ) daca imi spui pe ce apasa si merge raman recunoscator si dau funda cam asa merge pe aici raspunsul bun primeste fundawinking

| K0sti a răspuns (pentru vreaurasp):

"press any key"...deci? Any!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate nu ai stiut tu sa faci sticku bootabil, sau nu ai pus bine win-ul pe cd. sau poate ca versiunea de win nu e buna.

| vreaurasp explică (pentru anonim_4396):

Ok sa zicem ca ai dreptate. dar am incercat sa instalez mai multe win tot asta imi apare, am fost la un prieten a facut sticku bootabil si la el merge iar la mine nu, apare eroare aia care ma dispera

| vreaurasp explică (pentru anonim_4396):

Vreau sa mentionez ca win.ul e bun l.am incercat pe alte pc.uri si merge dar la mine apare eroare aia. Am vorbit cu multi si nimeni nu stie