| WarHammer02 a întrebat:

Cum schimb vechiul receiver dolce(telekom) cu unul hd. Ma duc la ei in magazin si il schimb acolo? Chiar si in magazinele de telefonie se poate? Inca ceva schimbul se face pe loc sau mai astepti?

Răspuns Câştigător
| SonicAndrei a răspuns:

Trebuie să mergi la o reprezentanță Telekom. Dacă au acolo receiver HD probabil ți-l dă pe loc. Dacă nu, aştepți...
Cel mai bine îi întrebi pe ei.

1 răspuns:
| GabrielGL a răspuns:

Mai intai vei face o cerere te duci si intrebi mai intai, se va duce titularul contractului...ei iti vor da toate detaliiile...