| anonim_4396 a întrebat:

Salut, cum se rezolva problema "capacitatea fara fir este dezactivata"daca am un stick cu internet, nu am cablu, nu mai am nimic?

8 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Ai mă dacă știi ce să faci

| anonim_4396 explică (pentru VladimirPutin):

Toate raspunsurile tale sunt...numai pentru posturi? Ca vad ca majoritatea raspunsurilor tale nu au legatura cu subiectul/nu ajuti pe nimeni.

| superdorex a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar aduna puncte!laughing

| VladimirPutin a răspuns (pentru anonim_4396):

îți trebuie cartelă depinde de unde este sticku
acum te-am ajutat? laughing

| anonim_4396 explică (pentru VladimirPutin):

Are cartela de internet(stickul e ZTE decodat)cartela din Austria A1.

| VladimirPutin a răspuns (pentru anonim_4396):

Bănuiesc că are acoperire doar în Austria, nu crezi?

| anonim_4396 explică (pentru VladimirPutin):

Pai da, in Austria vreau sa il foloseschee hee.

| Z0n a răspuns:

Tine de emisia si receptarea unor unde radio. Acel stick lucreaza ca un modem de internet.