| nistorpetru98 a întrebat:

Cum se sterge un prieten de pe facebook.

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Intra in profilul lui si sus va aparea scris "Prieten" - click pe ea si alege "Sterge din lista de prieten".

3 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Te duci pe profilul persoanei respective, iar acolo unde scrie prieten, dai click si jos de tot, in lista scrie: sterge din lista de prieteni

| iubescbulldogii a răspuns:

Salut. Intri pe proilul lui si apesi unde scrie prieten dai click si selectezi sterge din lista de prieten.

| Andytza03 a răspuns:

Simplu, intri pe profilul sau si sus apare o rotita, dai click pe ea si apoi : `Renunta la prietenie` big grin

Funda puppy dog eyes?