| Mămăruţa10 a întrebat:

Salut, Curand imi voi achtiziona un telefon as vrea sa aiba camera de la 3-5megapixeli in sus si sa ii pot pune card de memorie. Dati-mi ceva exemple.Eu m-am gandit la un sony ericsson xperia10 mini pro.Astept si alte exemple! Multumesc anticipat dau funda!

2 răspunsuri:
| βσσblėėŝ a răspuns:

Pai:-s
eu am Nokia n95 si e foarte bun adica are camera de 5 megapixeli, poti pune si card, are blitz[led]albastru sau alb, are si camera din fata[3g'u]se aude bine si muzica, bateria te tine cam o saptamana depinde de cate poze faci si cata muzica asculti.adica eu il am de anul trecut si inca merge foarte bine.big grin