| Lavynyu a întrebat:

big grin

Vreau sa`mi instalez pe un SE Xperia x10 mini pro aplicatia launcher pro.

Dar cand o instalez apare urmatoarea eroare: Launcher pro nu s-a instalat pe acest telefon.

Aceeasi problema am intampinat`o si cand am incercat sa instalez awd launcher...sad
Funda!

1 răspuns:
| SpeeD2001 a răspuns:

Nu am mai auzit asa ceva....sa nu se instaleze stu sa instalezi incearca sa dai uninstal la aplicatie si sa o instalezi iar daca nu dai si tu la telefon un restore adica un fel de reinstalarea windowsului pe tel