| geo_fili_2006 a întrebat:

Daca am aceasta configuratie http://s16.postimage.org/94kihzwol/CPU.jpg vreau sa schimb procesorul, ca nu este performant, dar nu stiu ce procesor mai performant s-ar potrivi in locul acestuia.Intrebarea mea este daca stie careva ce model(detaliat daca se poate) de procesor as putea pune in locul lui? Pe acesta cel mai prost imi merge gta 4 si se misca in reluare! Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| al3ks a răspuns:

Poti pune Pentium 4 sau Intel pentium inside dual core 3.15 Ghz happy