| anonim_4396 a întrebat:

Salut,daca am cartela de la Orange care o încarc în fiecare lună, nu am contract de abonament sau ceva de genul si am fost dat la sri pentru niste comentarii anonime adresate pe un site de stiri mai pot fi gasit?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

"am fost dat la sri"
lool

| sierra1 a răspuns:

"am fost dat la sri pentru niste comentarii "

te supraapreciezi, nimeni nu te bagă in seamă cu comentariile de pe media

| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

Au fost înjurate niste persoane si au facut plângere la poliție

| mihai69 a răspuns:

Mă tem că da.

| LPCTSTR a răspuns:

Isi dau ei seama, tu doar asteapta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu ti-ai dat buletinul cand ai luat cartela, si oricum stiu ei sa te gaseasca ca ai un numar care se cheama IMEI la telefon si stiu aia de la Vodafone sau de unde l-ai luat

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu am dat niciun buletin

| Lizuca1234 a răspuns:

laughing de unde ști tu ca ai fost dat la SRI?