| Razvyyy2014 a întrebat:

Salut.Daca am contract cu romtelecom si vreau sa scot internetul sa raman doar cu telefonul si televiziunea, se poate? Vreau sa ma mut pe digi cu internetul si sa scot pe astia de la romtelecom.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai dupa c se termina contractul.La reinnoire faci cum vrei adica fara internet. Poti rezilia contractul dar platesti o suma.

2 răspunsuri:
| soloangel01 a răspuns:

Suna de pe fix la 1234. Iti raspunde un robot dar daca apesi ce numere zice iti face legatura cu cineva. Eu azi mi-am pus TV ca aveam de la DIGI si nu mai aveam semnal. Vorbeste cu operatorul de acolo, iti explica el cum sta treaba.

| Anonim2322343a a răspuns:

Cred ca trebuie sa platesti ceva, mai bine suna la ei si vei primii informatiile necesare.