| IulianaClarisa a întrebat:

Salut, daca am cumparat un produs de pe eMAG pot sa il returnez? Produsul fiind de la niste parteneri eMAG.

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Da. Dacă respecți condițiile de pe saiTuL eMag.

| Bondarel99 a răspuns:

Cei de la eMAG au termen de 30 de zile de returnare, posibil ca partenerii sa aiba mai putin deci grabeste-te.

| dd17 a răspuns:

Bineinteles ca il poti returna, ii poti face retur chiar intr-un magazin flanco deoarece sunt parteneri!?

Răspuns utilizator avertizat
| costinyo a răspuns:

Daca produsul a fost cumparat online sunt obligati sa il accepte inapoi in termen de 14 zile calendaristice de cand ai intrat in posesia lui. Este lege la noi in Romania.