| FanGaming98 a întrebat:

Dacă am folosit din greșeală un cod de Minecraft Windows 10 Edition, pot să îl retrag ca să-l folosească altcineva?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| GPA a răspuns:

Nu se poate retrage. Este aceeași platformă, ca pe Steam, folosești codul o singură dată, numai pentru contul tău sau al altcuiva. L-ai folosit, va rămâne al tău.

6 răspunsuri:
| noone33 a răspuns:

Nu-l mai poti retrage cred, nu prea le am cu windows store.Dar din moment ce l-ai folosit tu nu mai poate altcineva.

| LPCTSTR a răspuns:

Nu.

| floreadan a răspuns:

Nu se poate retrage.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poti daca este licenta retail, si daca stergi Windowsul de pe PC-ul tau. Deci conditiile sunt cumulative.

| FanGaming98 explică (pentru Salontanul):

Nu, vorbesc de jocul MINECRAFT pentru Windows 10

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru FanGaming98):

Scuze! N-am fost atent.