| costinvlad a întrebat:

Dacă am luat virus de criptat fișierele personale și am băgat stick și reinstala Windows cu clean din diskpart mai afectează cu ceva? Ms frumos.

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Iei un stick "neintrodus" in pc in momentul cand "ai luat virusul" il pui in alt dispozitiv, faci windows, apoi formatezi tot si e ok.

| costinvlad explică (pentru CM7YRE):

Nu mai am probleme.

| CarcotasulVesel a răspuns:

Daca stergi tot, tot si nu mai ai virusul nicaieri (nu ai alta partitie care a fost virusata) atunci nu

si te sfatuiesc sa pui anti-virus imediat dupa instalare

| costinvlad explică (pentru CarcotasulVesel):

Am pus și se scanează. Viruși nu mai am dar a găsit avast probleme de performanta(Broken registru) și junk files.