| radux3 a întrebat:

Daca am uitat contul de facebook logat pe un alt calculator, pot sa ma deloghez de pe el cu ajutorul altui calculator? Ma gandesc ca imi poate accesa altcineva contul fiind logat pe acel pc. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| TommyLynn a răspuns:

Setari --> Setarile contului --> Securitate --> Sesiuni active - Editeaza --> Apasa pe "Opreste sesiunea" la toate pe care le vezi acolo

2 răspunsuri:
| deeadeea111 a răspuns:

Nu cred

| alexblack00 a răspuns:

Nu poti iti ramane logat si pe pc celalalt chiar daca tu intri pe pc-u tau depinde daca acolo unde iti scrii emailu si parola a ramas bifat..pastreazama autentificat daca nu e bifat si ai inchis pagina de la X sau ori care persoana a inchis pagina sau calculatoru respectiv a iesit automat singur