| FaraNumePls a întrebat:

Dacă am un cont de Netflix și sunt pe un profil conectat la telefon, descarc niște filme, acele filme le pot vedea pe același profil dar pe laptop?

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Nu, le poti vedea doar pe device-ul unde ai descarcat. Care ar fi logica sa le descarci pe telefon sa le vezi pe laptop? Tot ai nevoie de internet sa ti le descarce de pe telefon pe laptop.

| Hammurabi a răspuns:

Filmele se descarcă local.
Nu poți vedea pe laptop un film descărcat pe telefon pentru că filmul nu e pe laptop. Filmul e pe telefon pentru că acolo l-ai descărcat. laughing