| anonim_4396 a întrebat:

Salut, daca am windows 7 x64 pot sa imi pun o placa video de 128biti? Este vorba despre un geforce gt220 1gb 128biti, as vrea sa stiu sigur ca imi merge ca sa nu o cumpar degeaba...

Răspuns Câştigător
| Zangetsu a răspuns:

Bitii de la placa video nu au legatura cu bitii de la windows, poti pune linistit acea placa video. dar iti spun de pe-acum, sa nu te astepti sa-ti mearga bine jocurile cele noi cu acea placa video.

| bibiu15 a răspuns (pentru Zangetsu):

Sunt constient ca nu o sa imi mearga toate jocurile dar battlefield 3 eu zic ca o sa mearga...nu?

| Zangetsu a răspuns (pentru bibiu15):

Depinde ce cpu si gpu ai.

4 răspunsuri:
| mandaa a răspuns:

Da poti! asa are si un prieten

| Octavian_Alin_1989 a răspuns:

Windows 7 x64
Ma te avertizez sa nu pui sunt 128 biti niciun Go o sa-ti mearga greu.