| Andrei095gmr a întrebat:

Daca as achizitiona un telefon chinezesc,mai exact Ihunt Aliex X lite,pot sa-i schimb camera de pe spate cu una mai buna, din cate am inteles are o camera proasta pe spate

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu poti sa schimbi nimic, ca-l distrugi si nu va mai fii folosibil.

| cfrtobias a răspuns:

Asa voiam eu ieri cu ram, da e cum zice Catalin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu iei direct un telefon cu o camera mai buna? happy
Sa-l desfaci? doar nu e tetris de-ala din 90 cu 2 suruburi si gata.
Plus ca daca prin absurd te-ai pricepe, si ai avea tot ce iti trebuie, kit surubelnite, etc, si ai gasi o camera care s-ar potrivi, exista 99.9% sanse sa nu ti-o recunoasca telefonul.