| supremxxxoxo a întrebat:

Daca comand dupa site din Anglia Asos.,si trebuie sa platesc la livrare,si nu mai vreau sa platesc,nu mai vreau produsul, ce se intampla/? Daca e taxa de transport obligatoriu o platesc, chiar daca nu mai iau produsuL? funda vot

Răspuns Câştigător
| Rapidistu47 a răspuns:

Depinde de site/firma. Cum e in Romania la tocmai.ro, okazii.ro si olx.ro poti refuza produsul la livrare si nu mai platesti nimic. Cat despre taxa de livrare nu o platesti deoarece poti sa nu recunosti produsul (adica spui ca nu l-ai comandat)

1 răspuns:
| cinderellaindreams a răspuns:

Ho,ho! Nu exista variata de plata cand ajunge coletul. Tebuie sa platesti cand comanzi.