| gabrielmoldovangabriel a întrebat:

Salut.Daca dezinstalez si instalez la loc Instagram imi pierd contul si postarile pe care le am?

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Aplicatia fizica nu are legatura cu contul tau, ce e salvat intr-o baza de date. Poti sa-l dezinstalezi.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu! Îl poți dezinstala liniștit.
Chiar dacă ai mai multe conturi de Instagram, nu se pierde absolut nimic. Înainte de a-l dezinstala, trebuie să reții numele de utilizator, emailul și PAROLA. Pentru fiecare cont. Acestea sunt importante, pentru a te putea loga din nou.

| ziftode a răspuns:

Lol, gandeste singur, daca postarile ar fi NUMAI la tine in calculator/telefon, atunci cine se uita la ele nu ar putea sa le vada cand ai calculatorul/telefonul inchis
deci
evident ca nu pierzi nimic

| DariusCauc a răspuns:

Nu