| anonim_4396 a întrebat:

Dacă eu am intrat pe profilul unei persoane de Insta și m-am uitat la toate postările persoanei respective, acea persoana poate vedea ca am văzut postările ei?

Răspuns Câştigător
| Andresso a răspuns:

Poate vedea doar daca te-ai uitat la story-urile ei, la postări nu.(doar la videoclipuri probabil, desi nu sunt sigur)

2 răspunsuri:
| alexutu88 a răspuns:

Daca ai intrat pe profilul acelei persoane folosind username și parola, se consideră violarea intimității și se poate pedepsi!

| lCupidon a răspuns (pentru alexutu88):

Am "vizitat" profilul persoanei respective de pe contul meu ca să vad ce a mai postat