| o0lDeYnl0o a întrebat:

Daca fac o optiune de la Orange cu acces nelimitat la m.facebook.com si m.yahoo.com este nelimitat si daca am aplicatii pentru Facebook si Yahoo? sau doar daca intru pe " m.yahoo.com / m.facebook.com "?

Citez din oferta: "Pentru cartela ta îţi oferim gratuit trafic nelimitat pe m.orange.ro. Cu doar 0, 25 € poți selecta şi alte site-uri pe care doreşti să le accesezi nelimitat de pe mobil plus o serie de oferte exclusive."

P.S: Optiunea este de pe orangeyoung.ro/creaza-optiune-prepay

DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Pentru acces nelimitat pe yahoo si facebook trebuie sa te asiguri ca ai setat APN "net" iar navigarea sa fie realizata cu browser-ul nativ, dupa aceea poti accesa nelimitat destinatiile din Portalul Orange m.orange.ro si din acest portal sa accesezi link-urile catre acele destinatii nelimitate.

O zi buna,
Orange Helper.

1 răspuns:
| ombladon a răspuns:

Trebuie sa intri de pe m.orange.ro,nu poti folosi aplicatia.