| Nicknamenone02 a întrebat:

Salut, daca fac screenshot la un snap, acea persoana primeste notificare?

Răspuns Câştigător
| forgetmynutella a răspuns:

Buna!
Daca esti pe pagina cu acea conversatie, vei vedea ca dupa ce ai realizat ss-ul (screenshot) apare o notificare cum ca ai facut poza la acel snap.

| Nicknamenone02 explică (pentru forgetmynutella):

Deci daca imi da snap(poza din aia) si eu fac ss, ii da notificare deci straight face||

| forgetmynutella a răspuns (pentru Nicknamenone02):

Cam da...
Dac te afli in conflict cu persoana respectiva sa o placi sau etc...sa stii ca multa lume a patit chestia asta laughing)