| Silviu_Dany_1995 a întrebat:

Daca fac un cd DVD cu muzica...merge pe masina? Il citeste casetofonu?
Mersi!

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu, faci un cd prin nero cu piese mp3, jukebox

| K0sti a răspuns:

Vrei sa faci DVD si sa-l citeasca casetofonul? laughing
Esti tare! Fa-l!

| danutzu96 a răspuns:

Nu cred ca o sa citeasca casetofonul DVD. Pur si simplu nu are laser potrivit pentru asa ceva. Fa mai multe cd-uri daca nu incape ce ai pe un cd.

| DjNick112 a răspuns:

Depinde, daca citeste CD/DVD trebuie sa vezi ce citeste casetofonul de la masina, mp3 sau audio, daca citeste doar audio trebuie sa faci trackuri

| Nikiboss1234 a răspuns:

Depinde ce citeste daca citeste dvd, dvd merge, daca citeste cd, cd merge