| mafiot1 a întrebat:

Salut.Daca imi cumpar un incarcator de MacBook Pro 2018/Imac Pro este compatibil si cu Iphone Xs Max?

3 răspunsuri:
| devilshelp a răspuns:

Mai mult ca sigur nu. Incarcatorul de la Macbook e diferit de cel de la iPhone. E mult mai lat si se poate folosi doar la laptop. Iti spun sigur asta pentru ca am si iPhone si Macbook, iar incarcatoarele sunt total diferite (nu chiar total, dar intelegi tu)

Răspuns utilizator avertizat
| ShadowLoleris a răspuns:

Eu aș zice să nu încerci, fiindcă acel încărcător e numai pentru laptop, nu și pentru telefon.