| DaTRoll a întrebat:

Salut, daca imi pun la laptop un ssd de 128 gb este ok? Adica sa il folosesc doar pentru windows ca am pe lângă un hdd de 1t. Sau merge si mai mic? Afectează viteza cu ce memorie are ssd? Si ce imi recomandați pana in 200 lei. Am slot m2 nvme

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Idee buna dar pune macar de 256 G - prețul e relativ apropiat

https://www.emag.ro/......-gb-v663/c

| snzpaul a răspuns:

Salut. Este ok și nu afectează viteza cu memoria celuilalt hard. Folosesc și recomand INTEL SSDSA2CW120G3. sATA.