| anonim_4396 a întrebat:

Salut,daca ma poate cineva ajuta as fi foarte recunoscator.

Am o problema cu majoritatea aplicatiilor descarcate recent, skype/jocuri:

Dau click de exemplu pe skype, se incarca cateva secunde si apoi se blocheaza imaginea pc-ului si trebuie sa dau restart fiinda cu mai merge nimic..lafel si cu jocurile.Inainte mergea si skype..si jocurile dar acum nu stiu ce s-a intamplat.

Ce sa fac sa nu mai am aceasta problema?

Daca poate cineva sa ma ajute sa lase raspuns, sau sa lase id.

3 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

E de la windows problema.Am avut-o si eu cu 1 an in urma si mi l-am reinstalat si dupa n-am mai avut probleme.

| ƦoyJoиЭsJR a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

Mda..eram sigur doar cu reinstalarea windows-ului, fara nu se poate rezolva?

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru ƦoyJoиЭsJR):

Nu cred..sau poate nu stiu eu...dar de obicei reinstalez windowsul cand vad ca am o problema majora, nu ma complic sa fac multe alte lucrurihappy