| Alex911or112 a întrebat:

Salut, dacă-mi reinstalez windowsul va trebui să reinstalez rooterul şi dacă da cum pot face să fie cu acelaşi wi-fi adică să nu trebuiască să-l schimb. P.S: Am rooter de la Tp-link.

7 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Nu trebuie să instalezi/reconfigurezi nimic. Ăla rămâne. Trebuie doar să pui iar driverul de wifi şi după să te conectezi cu parola.

| Alex911or112 explică (pentru Gizăz):

Merci d-abia aştept să ajung în Hevăn să e văd.

| Gizăz a răspuns (pentru Alex911or112):

Eu zic să stai potolit acolo că e mai bine...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Gizăz):

Unde,cum? laughing M-a plesnit asa o curiozitate.laughing

| Gizăz a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe Pământ sau unde locuiţi voi...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Gizăz):

Ok,ok,nu am inteles ce inseamna hevan, poate nu am auzit eu inca cuvantul asta.

| raul1234567890123456789 a răspuns:

Nu are treabă ....instalează liniștit ..sa nu uiti parola la wi-fi laughing succes