| N1m3n1 a întrebat:

Salut,
Daca scot bateria la un laptop si il la incarcat are ceva?
Fundaa

Răspuns Câştigător
| FarrellBull a răspuns:

Nu prea am inteles ce ai vrut sa spui
dar daca scoti bateria de la laptop nu se intampla nimic
indicat ar fi sa atunci cand laptopul este legat direct la o sursa de curent, bateria sa fie scoasa

| N1m3n1 explică (pentru FarrellBull):

La asta ma refeream. mersi

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu are nimic, este chiar un lucru bun, mareste mult durata de viata a bateriei. Dupa ce incarci bateria si ai o priza la indemana, este chiar recomandat sa o scoti si sa folosesti priza, urmand a folosi bateria cand nu ai priza, cel putin asa am citit in manualul laptop-ului meu. Numai bine!

| N1m3n1 explică (pentru Ioandelasal):

Am dat funda din greseala, o pot lualaughing
Mersi mult eu la al meu nu i-am citit manualuhee hee
Am postat intrebarea deoarece imi arata ca se incarca dar este o problema cand am bateria scoasa

| Ioandelasal a răspuns (pentru N1m3n1):

Funda odata acordata nu mai poate fi luata. Pentru mine nu-i nici o problema, cel putin din trei puncte de vedere: FarrellBull a dat un raspuns bun, nu alerg dupa funde, raspund pentru a ajuta si am atatea ca as putea da si la altii. O zi buna!