| ZaharescuCostin a întrebat:

Salut. Dacă telefonul meu este 4G+ (4CA) se poate conecta la toate benzile de internet? Apropo cum mă conectez la cel mai apropiat stâlp (Antenă LTE care este 4.5G/4G+ (4CA). Fundă. Mulțumesc frumos.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Hai că e bună asta! Te conectezi la un server nu la stâlp. La stâlp doar câinii se conectează. Când se pișă.

Răspuns utilizator avertizat
| relian a răspuns:

La internet te poti conecta cu orice telefon si cu unu de acu 15 ani laughing n-are nici o legatura scula cu prefectura laughing5 G cu conectarea la net

Răspuns utilizator avertizat
| Zuzu1991 a răspuns:

Da
logic, nu exista provider de telefonie mobila care sa nu aiba interesul sa te poti connecta la el si sa platesti abonament/cartela

dar, daca vrei sa aflii mai multe, cauta modelul tau de telefon pe gsmarena si apoi apasa pe expand in dreapta pe linia pe care scrie "Network" in stanga

| Mirel4412 a răspuns:

Da, te poti conecta la toate doar ca o sa ai doar cat duce banda de retea a telefonului tau. Odata ce ai cartela sau abonament te conectezi automat la acea retea