| NuAmNicioIdeeDeNumeVorbescSerios a întrebat:

Salut.
Daca un monitor nou, luat de la eMAG acum o saptamana, pare a fi defect si in caz ca vreau sa il trimit la reparat, trebuie sa platesc transportul? Pe ecran vad un efect intens de grain, mai ales in wallpapere. Stiti daca asa trebuie sa arate un monitor nou Samsung ls24f350fhe?

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Inainte sa trimiti inapoi, incearca monitorul si pe un alt calculator, care functioneaza bine cu alt monitor.

| darrio2007 a răspuns:

Probeaza monitorul si la alt calculator. Daca face la fel il poti returna la magazin, cu bonul fiscal, daca il mai ai. Sau il trimiti la reparat, fiind in garantie.

Răspuns utilizator avertizat