| Goddessss a întrebat:

Daca vizitez profilul cuiva pe Facebook, exista o modalitate prin care acea persoană sa vadă ca l-am vizitat?
Aplicațiile alea bănuiesc ca sunt false, nu?

8 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Stai liniștit că nu e nici o aplicație reală care să dezvăluie cui i-ai vizitat tu profilul de Facebook.

| Goddessss explică (pentru Andreeush):

Liniștită *
happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Goddessss):

Tânără neliniștită & neprihănită
Nu te vede nimeni poți "viola" orice profil dorești

| Goddessss explică (pentru anonim_4396):

?
mersi

| anonim_4396 a răspuns (pentru Goddessss):

Sa fi iubita cutie

| Goddessss explică (pentru anonim_4396):

?
eu râd aici de mor

| oz_1736 a răspuns:

Daca nu sunteti prieteni, singurul lucru care se intampla, este ca ii vei apare in sectiunea,, persoane pe care s-ar putea sa le cunosti"

| Ionut231312 a răspuns:

Qmiran poate vedea asta, daca nu ma insel(cel putin pe Instagram merge), dar nu este cunoscuta, si nici nu cred ca cineva este atat de disperat incat sa vada cine i-a vizitat profilul. happy