| SacuiuRobert926 a întrebat:

Salut, daca vreau sa ma conectez la o boxa bluetooth de ce trebuie sa ma chinui cateva minute? Adica incerc de 100 de ori si pana la urma merge. Am repornit de 2 ori dar nu mere din prima secunda si nu e prima data.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa deschizi boxa, apoi bluethoot și să aștepți câteva secunde. Unde sunt dispozitivele bluethoot o sa vezi și boxa. Apeși și o sa se conecteze.

| SacuiuRobert926 explică (pentru anonim_4396):

Era deschis dar conectam de 100 de ori si la un moment dat mere dar cu rabdare. Si era pus pe bluetooth