| zxzx a întrebat:

Daca vreau sa sterg un card de pe contul PayPal si am bani in contul PP se intampla ceva cu banii? Sau stie cineva cum pot baga din nou codul de verificare pentru card? L-am bagat gresit si ei nu au nimic sa il modific. Vreau sa sterg cardul si sa il inregistrz iar.

Răspuns Câştigător
| IulianBă a răspuns:

Profile - Add or edit credit card. Deci ai buton de remove.
Nu se întâmplă nimic cu banii de pe card dacă îl scoți de pe paypal.
Nu uita ca la activarea noului card să ai 2 euro (parcă)
Vor fi folosiți la activarea cardului și restituiti în contul de PayPal ulterior.

| Jones_Gya_1977 a răspuns (pentru IulianBă):

Te rog mult ajuta-ma! eu nu gasesc butonul remove, am doar add, si am adaugat un card payo

1 răspuns: