| Yoe a întrebat:

Dau funda! Deci vreau sa fac un site si vreau ca cei care-l viziteaza sa-mi poata trimite email-uri.Pentru aceasta am facut o casuta pentru a-si scrie parerea lor si am facut butonul de trimitere pentru a trimite e-mail catre adresa mea de e-mail.Cand scriu un comentariu si apas pe trimitere mi se deschide Microsoft office outlook 2007 in care apare scris comentariul meu si dupa ce completez cui sa fie trimis email-ul dau send pentru a trimite comentariul. dupa dau send se inchide Microsoft office outlook 2007 si astept sa primesc email dar in zadar.Va rog sa ma ajutati.De ce nu imi trimite emailul cu comentariul?

1 răspuns:
| MuncaLaDomiciliu a răspuns:

Te pot ajuta eu cu o solutie mult mai buna decat Outlook.Da-mi un mesaj pe prv.Succes!