| sKhaT a întrebat:

Salut dau fundita pentru cine raspunde corect...As avea o intrebarebig grin. La Iphone daca am facut din greseala update pentru IOS 4.2.1 ce as putea face sa il decodez s-au sa imi fie napoi ca la inceputbig grin

Astept raspunsuri

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat

Du-te la magazin de telefoane. big grin

| ValentinStingaceanu a răspuns:

Daca inainte de upgrade ti-ai facut un back-up ai putea face un downgrade la versiunea veche de firmware.
daca nu ai facut acest lucru trebuie sa iti descarci de pe net versiunea de firmware care ai avut-o inainte.
Telefonul era codat pe retea inaintea upgrade-ului? daca era codat n-ai cum sa-l decodezi doar prin software. trebuie dus la un service sa ti-l decodeze acolo.