| anonim1808 a întrebat:

dc nu ma lasa sa incarc fotografii pe facebook(zice ca mi le incarca dar de fapt nu imi aparstraight face). si nu imi apar unele comentari? ati patit si voi asta?straight face pe zi ce trece merge tot mai raucrying

1 răspuns:
| sandrutzy a răspuns:

Nu stiu ce sa iti spun insa eu cred ca este din cauza internetului depinde cum iti merge mie nu mi s-a intamplat asa cevabig grin
Nu sunt asa experta in Calculatoarelove struckDak te-am ajutat cu cv please funda