| Jumanca_Petru_1998 a întrebat:

De 1 an m-am mutat in Austria si mi-am cumparat un smart tv si doresc sa ma uit de pe el la canale romanesti dar nu merge pe orice site doar pe unele cu iptv si am gasit unul care merge am cumparat pachetul si tot nu pot sa ma uit deoarece vede ca nu sunt in ro cum imi pot masca ip.Am router wireles sau daca nu cine imi poate da un site care sa mearga sa ma uit si din afara tari la posturi tv romanesti de pe smart tv. Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| balint20 a răspuns:

Dar de ce nu te iuti la computer pe http://www.cool-tv.net/

| Jumanca_Petru_1998 explică (pentru balint20):

Stiu de cool-tv dar vreau sa ma uit direct de pe smart tv nu sa tot conectez laptopul la plasma cu hdmi deaorece laptopul il mai foloseste si altcineva.

| Costelgb a răspuns (pentru Jumanca_Petru_1998):

Ai gasit vreo solutie? Multumesc!