| ParadoxRO a întrebat:

Salut
De 2 zile am problema cu telefonul,am un telefon LG L70, au inceput sa apara tot felul de reclame pe ecran,sa se descarce tot felul de aplicatii,launchere,am incercat o resetare,am facut-o,tot degeaba, cand pornesc in ternetul incepe iar instalarea aplicatilor si reclame care apar pe ecran

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un singur raspuns : VIRUS!

| Mixxi a răspuns:

Pai incearca sa il resetezi la setarile din fabrica sau sa mergi la service. daca ai putea sa iti instalezi si un antivirus... posibil este virusat. I-ati CM Security