| Lupu_Mihai_1995 a întrebat:

De aproape 3 saptamani am o problema cu mouse-ul si tastatura (mai exact cu porturile usb in care le conectez). Functioneaza corect, dar dupa ceva timp se aude sunetul acela specific deconectarii, iar apoi luminile lor raman aprinse, dar nu mai functioneaza(cursorul nu se mai misca, nu mai pot tasta nimic, etc.). Am intrat in Device Manager si am debifat "oprirea pentru salvarea energiei", am reinstalat driverele, am dezactivat si "usb selective suspend", dar in zadar, are aceeasi problema. Mentionez ca folosesc un laptop Acer aspire e1-571g. Va rog mult sa ma ajutati. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| MadHOuse a răspuns:

Ai incercat si alte periferice? Instaleaza windows-ul din nou si vezi daca problema persista!