| romanu69 a întrebat:

Salut, de aproximativ o luna mi-am cumparat un Smart TV Vortex de 81 de cm dar nu gasesc nici macar o aplicatie de telecomanda care sa gaseasca această firma.
Ma puteți ajuta?

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Registreaza-te pe site-ul producatorului si cere-le aplicatie pentru televizorul (modelul) tau.
Este ins posibil ca, TV-ul tau sa nu fie comandabil de la telefon, doar din telecomanda.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu de fapt ce anume vrei sa setezi o telecomanda pilot sa functioneze pe acest televizor?

| romanu69 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu frate, vreau o aplicatie care sa fie compatibila cu tv ul

| Adrian5575 a răspuns:

Incearca sa selectezi o alta firma cum ar fi Samsung, LG, Akai, Beko. Nu o sa ai toate functiile, dar pana gasesti o aplicatie pentru el, poate te descurci asa.

| romanu69 explică (pentru Adrian5575):

Am incercat. tot nu merge