| iSwag a întrebat:

De azi cand incerc sa aceesez unele site-uri ( ex: http://eune.leagueoflegends.com/ro ) imi apare ceva cu Attention Required | Could Flare. (chestia asta imi mai apare cate odata.)
Cand scriu acel cod captcha si dau "sumbit" imi apare din nou acea pagina (ca si cum as fi dat f5) cu alt cod. Inainte imi mergea de fiecare data...
Am scanat PC-ul si am sters si folderul "hosts".
Funda.

P.S >- Am mai cautat pe internet, asa ca va rog nu dati copy/paste de pe alte site-uri.
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| SimoonaD a răspuns:

Nu cred ca trebuie sa iti mai spun ce este si altele, daca zici ca ai cautat pe net deja[probabil ai aflat]; reinstaleaza browserul si totul va fi ok.Nu iti va mai aparea/

| iSwag explică (pentru SimoonaD):

Imi apare pe toate browserele.