| SpecterEV a întrebat:

De black friday, vreau sa imi cumpar de la EVO Mag, sau de la alt magazin care are preturi chiar mai bune pentru componentele pentru un PC de gaming de maxim 5000 lei ( doar unitatea ). Daca stiti cumva cea mai buna configuratie pentru un PC de gaming de maxim 5000 lei, va rog sa imi spuneti toate componentele, si daca se poate sa stiu cam cat ar costa de black friday, daca acum ar fi 5000 lei. Stiti cumva un magazin care ofera piese pentru PC, mai ieftine ca la EVO Mag? Ma refer la un magazin de incredere si cunoscut. Dau funda pentru cel mai bun raspuns!

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Hei! Ti-am facut o configuratie de gaming, sper sa iti placa.
http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/1011542/
Iti recomand sa le achizitionezi pe toate de la PC Garage, deoarece este magazin de calitate si seriosi.

Bft!

| AsuRo98 a răspuns (pentru Jipa95):

Fami si mie o configurație pentru pc de gamimg
buget 1.400 lei

| Jipa95 a răspuns (pentru AsuRo98):

N-am cum. mai pune 3-400 lei deoparte! :/