| Mitica_Cristi_1968 a întrebat:

De cand mi-am luat net mi-a disparut bara de sus si cateva jocuri.Cum pot sa imi pun bara de sul la loc?

Răspuns Câştigător
| djdani1 a răspuns:

Poate este pe full screen! Dar nu are nici-o legatura netu' cu appurile din browser. Apesi pe un spatiu liber cu, cursorul si apersi F11.
Bafta!

4 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

WTF? ce bara de sus? Ce bara?! Din browserul de net, sau ti-ai mutat Taskbarul sus? Sau ce?
N-are nici o legatura netul cu ce ti s-a intamplat tie, probabil aveai un rocketdock si ti-ai sters iconurile laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Mitzu2013 a răspuns:

Apasa F11

| introduaicinumele a răspuns (pentru Mitzu2013):

F11 iti face fereastra Full Screen, daca lui i-au disparut deja din jocuri si acea bara, te pomenesti ca a luat vreun virus din prima zi de cand are netul...