| zattech a întrebat:

Salut!
De câteva luni nu pot trimite sau primi Sms-uri pe numărul meu Digi Mobile. Am luat legătura cu diferiți operatori, dar niciunul nu m-a ajutat! Mi s-a spus că sunt șanse să am această problemă din cauza telefonului meu, Huawei P40 Lite E.
Cum pot remedia sau ce pot face?
Dau fundă happy

5 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Salut!
Actualizeaza aplicatia. Eu am patit ceva de genul; nu era actualizata, imi aparea ca am mesaje necitite, dar cand deschideam aplicatia, nu aveam nimic nou. Pe langa asta, notificarile imi consumau bateria.

| cfrtobias a răspuns:

Si daca bagi numarul la ceva prieten sau din familie in telefonul tau e la fel?

| zattech explică (pentru cfrtobias):

Atunci se trimit mesajele Dar cu întârziere

| haileewatson a răspuns:

Umbla pe la setari, la sms-uri

| zattech explică (pentru haileewatson):

Fără rezultat, din păcate!