| Ion_Ticu_1973 a întrebat:

Salut de cateva pc isi da restart singur imi apare blu screen l-am curatat de praf am schimbat pasta termoconductoare de doua trei ori pe zi se restarteaza singur o fi sursa sau procesoru sau placa de baza? ce credeti?

3 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Iar noi vrei sa ghicim ce sursa ai, ce placa de baza, daca ai condensatori umflati pe ea, daca ai probleme de drivere, daca ai bulit ceva de la atita umblat in el fara noima...

| Ion_Ticu_1973 explică (pentru GabiDumitrescu):

Belimeai magaru

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Ion_Ticu_1973):

Tovarase academician emerit, va ceream detalii legat de problema dvs., nu v-am injurat. Daca s-a inteles altfel, ghinion. Analfabetismul asta functional...